کلاس‌های خصوصی آیلتس

کلاس‌های خصوصی آیلتس حاصل سال‌ها کار  IELTS DAVE و تحلیل نیازها و مشکلات داوطلبین در این آزمون است.

در این کلاس‌ها شیوه‌ها و نکات هر 4 مهارت اصلی آزمون IELTS به طور کامل تدریس شده و زبان‌آموزان پس از طی کامل دوره می‌توانند به نمره مد نظر خود برسند. البته مشروط بر اینکه سطح زبان عمومی ایشان با نمره مد نظر تطابق داشته باشد که با انجام تعیین سطح این مساله مشخص می‌شود. 

این کلاس‌ها در طی 48 جلسه، روی هر چهار مهارت اصلی صحبت کردن (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن  (Reading)  و نوشتن (Writing) با رویکرد گرفتن بهترین نتیجه کار شده و تمامی تکنیک‌‌ها و نکات لازم برای گرفتن نمره هر چه بالاتر در آزمون آیلتس به شما آموزش داده خواهد شد.

در این کلاس‌ها، نه تنها چگونگی امتحان دادن را یاد میگیرید، بلکه نمره آیلتس شما به طور متوسط بین 0.5 تا 1 نمره بالاتر خواهد رفت.

کلاس خصوصی آیلتس
تسک‌ اسپیکینگ لیسنینگ رایتینگ و ریدینگ ایلتس

Full 4 tasks

دوره جامع آیلتس

بعد از تعیین سطح، در صورت مناسب بودن فاصله سطح زبان عمومی شما با نمره مدنظر، می‌تونید از این دوره استفاده کنید. 

این دوره علاوه بر آموزش گرامر پیشرفته و لغات و اصطلاحات مورد نیاز برای مهارت اسپیکینگ و رایتینگ، شامل تمامی نکات در هر چهار مهارت اصلی می‌باشد. هم‌چنین، بعد از آموزش نکات، ارزیابی و اشکال‌یابی در استفاده از تکنیک‌‌ها صورت می‌گیرد.

تعداد جلسات: 48 جلسه

مدت زمان: شش ماه (بر مبنای دو جلسه در هفته)

منابع: کتاب جامع IELTSDAVE که شامل تکنیک‌ها و تمرین‌های متنوع برای یادگیری و تسلط بر تمام قسمت‌های آزمون می‌باشد.

تسک‌های آیلتس رایتینگ و اسپیکینگ

Writing & Speaking

دوره دو مهارته

اگر یک بار در آزمون شرکت کردین و فقط در دو مهارت اسپیکینگ و رایتینگ به نمره دلخواه نرسیدین، می‌تونین از این دوره استفاده کنین.

حتی اگر امتحان ندادین، ولی فکر می‌کنین که فقط در این دو مهارت نیاز به یادگیری نکات دارین، باز می‌تونین از این دوره استفاده کنین.

تعداد جلسات: 24

مدت زمان: سه ماه (بر مبنای دو جلسه در هفته)

منابع: کتاب اسپیکینگ و رایتینگ IELTSDAVE

تسک‌های آیلتس رایتینگ و اسپیکینگ

Reading& Listening

دوره دو مهارته

اگر یک بار در آزمون شرکت کردین و فقط در دو مهارت لیسنینگ و ریدینگ به نمره دلخواه نرسیدین، می‌تونین از این دوره استفاده کنین.

حتی اگر امتحان ندادین، ولی فکر میکنین که فقط در این دو مهارت نیاز به یادگیری نکات دارین، باز می‌تونین از این دوره استفاده کنین.

تعداد جلسات: 18 جلسه

مدت زمان: دو ماه و نیم (بر مبنای دو جلسه در هفته)

منابع: کتاب لیسنینگ و ریدینگ IELTSDAVE

توضیحات بیشتر در خصوص کلاس‌های خصوصی آیلتس

کتاب‌ها و منابع کلاس‌های خصوصی آیلتس

منابع اصلی آموزشی در دوره جامع آیلتس (IELTS)، جزوه‌های تخصصی تهیه شده توسط IELTSDAVE هستند.

در کنار جزوه‌های اصلی، از سری کتاب های Cambridge IELTS هم برای ارزیابی مستمر وضعیت شما استفاده می‌شود.

تعداد نفرات و تعداد جلسات کلاس‌های خصوصی آیلتس

کلاس های خصوصی آیلتس برای تمرکز کامل بر نقاط ضعف داوطلب، به صورت یک نفره برگزار می‌شود. 

تعداد جلسات دوره نیز شامل 48 جلسه 60 دقیقه‌ای است.

سطح مورد نیاز و نحوه تعیین سطح و ثبت نام در دوره آیلتس

سطح شما برای شرکت در دوره‌های تکنیک IELTS کاملا تابع نمره مد نظر شما به شرح زیر خواهد بود:

 

 

سطح آیلتس انگلیسی عمومی

در صورتی که سطح شما با نمره مورد نظرتان متناسب است، می‌توانید وارد کلاس های آمادگی برای آزمون آیلتس (IELTS) شوید. در غیر این صورت، باید در دوره‌های Pre-IELTS شرکت کرده تا سطح دانش انگلیسی شما به میزان مورد نیاز برسد.

 

سوالات متداول در مورد آزمون آیلتس

تجربه ما از سال‌ها برگزاری دوره‌های آیلتس (IELTS) نشان داده که اصلی‌ترین دغدغه‌های زبان‌آموزان بیشتر در مورد زمان مورد نیاز و نمره‌شان است. با هم مرور می‌کنیم:

  • چقدر طول می‌کشد آیلتس بگیرم؟ چقدر باید برای مطالعه وقت بگذارم؟

همه چیز بستگی به دانش زبانی و نمره مورد نظر شما دارد. زمانی که آماده شرکت در دوره اصلی آیلتس هستید، به 48 جلسه خصوصی نیاز دارید (سرعت کار در کلاس‌های خصوصی آیلتس یک و نیم تا دو برابر کلاس‌های گروهی است). زمانی که لازم است برای مطالعه و شرکت در کلاس بگذارید بستگی به سطح شما، نمره مورد نظر شما و زمانی که شما در طول روز به مطالعه و تمرین‌ها اختصاص می‌دهید دارد. برای اطلاعات بیشتر، حتما با متخصصان ما مشورت کنید!

 

  • آیا کلاس فشرده پنج روز در هفته خوب است؟
  •  

از آنجا که به ازای حضور در هر جلسه کلاس لازم است سه تا چهار ساعت هم درس بخوانید، هر روز کلاس آمدن معمولا باعث خستگی شما شده و کنترل کار را از دست شما خارج خواهد کرد. واقعیت این است که برگزاری چنین کلاس‌هایی از نظر اقتصادی برای موسسات خوب است اما لزوما باعث بهبود عملکرد شما نخواهد شد.

 

 

  • چقدر طول می‌کشد نمره آیلتس برای من ارسال شود؟

از زمان شرکت در آزمون، حدود 2 دو هفته طول می‌کشد تا نتایج برای شما ارسال شود.

 

  • آیلتس جنرال بهتر است یا آکادمیک؟ فرق دو امتحان با هم چیست؟

اگر به دنبال تحصیل در یک کشور خارجی هستید، معمولا مدل آکادمیک برای شما پیشنهاد شده و اگر صرفا قصد زندگی و کار در آن کشور را دارید، باید در ماژول جنرال امتحان بدهید. البته باز هم بهتر است در این باره با وکیل خود مشورت کنید!

فرق آزمون جنرال و آکادمیک در بخش‌های خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) آنهاست.

در بخش Reading ماژول آکادمیک، 3 متن طولانی وجود دارد که به صورت توصیفی، واقعی و تحلیلی هستند و ممکن است شامل جدول و نمودارهای مختلف باشند. اما در مدل جنرال، 5 یا 6 متن وجود دارد که کوتاه بوده و تنها متن طولانی این بخش هم درباره موضوعی عمومی است.

در بخش Writing مدل آکادمیک در سوال اول باید درباره یک جدول یا نمودار یک توصیف بنویسید و در سوال دوم هم یک انشا. در مدل جنرال، سوال اول نوشتن یک نامه و سوال دوم نوشتن یک انشا است.

 

  • آیا بهتر است در ایران امتحان بدهم یا در یک کشور خارجی؟

آزمون آیلتس در ایران  (IELTS) به صورت استاندارد برگزار شده و معیارهای آن در همه جای دنیا یکسان است. پس خودتان را اذیت نکنید و همین جا امتحان دهید تا در هنگام امتحان آرامش بیشتری داشته باشید.

شرکت در امتحان آیلتس در خارج از کشور نه تنها باعث استرس و خستگی شما شده بلکه هزینه‌های فراوانی را هم به شما تحمیل خواهد کرد.

تنها متقاضیان مهاجرت به انگلستان (متقاضیان شرکت در آیلتس UKVI) هستند که برای شرکت در آزمون حتما باید به موسسه ایرسافام مراجعه کنند.

 

  • آیا آیلتس فقط نیاز به تکنیک دارد یا دانش انگلیسی بالا هم برای موفقیت در آیلتس مهم است؟

شاید تا همین چند سال پیش بود که بعضی زبان‌آموزان با دانش انگلیسی نه چندان بالا صرفا با حفظ کردن یک سری عبارات مشخص و تکنیک‌های خاص، می‌توانستند نمره نسبتا قابل قبولی در امتحان آیلتس بگیرند. اما امروزه با به روز رسانی الگوریتم‌های تصحیح سوالات و ملاک‌های ارزیابی در آیلتس، این روش‌ها دیگر جواب نداده و به این ترتیب نمره‌ای بیشتر از 5 یا 5.5 نخواهید گرفت.

دانش انگلیسی شما برای موفقیت در آزمون آیلتس قطعا مهم است. پس در دوره زبان آیلتس (IELTS)  یا دوره Pre-IELTS خود علاوه بر یادگیری تکنیک‌ها برای دستور زبان و دایره واژگان خود هم اهمیت زیادی قائل باشید.

 

  • کلاس‌های خصوصی آيلتس بهتر است یا گروهی؟

کلاس‌های خصوصی و گروهی هر یک ویژگی‌ها و مزایای خود را دارند. در کلاس‌های خصوصی سرعت پیشروی بیشتر بوده، استاد می‌تواند با تمرکز بیشتری روی شما کار کند و شما هم زمان بیشتری برای صحبت کردن خواهید داشت.

ویژگی اصلی کلاس‌های گروهی وجود زبان‌آموزان دیگر و امکان فعالیت‌های گروهی در کلاس است که هم مهارت‌های اجتماعی شما را بهبود داده و هم کلاس را برای شما جذاب‌تر خواهد کرد.

ما همواره شرکت در کلاس‌های گروهی آیلتس را پیشنهاد می‌کنیم، مگر آنکه برای شرکت در آزمون عجله داشته یا به خاطر محدودیت‌های زمانی، امکان شرکت در کلاس های گروهی را نداشته باشید.

results

نتایج تعدادی از دانشجویان ما

نظرات دانشجویان ما