تعیین سطح

پایین این صفحه سه مدل تست تعیین سطح هست که اولی برای تعیین سطح انگلیسی عمومی هست که اگر فقط قصدتون یادگیری زبان انگلیسی و مکالمه هست، اون تست رو می‌تونین انجام بدین.

ولی اگر می‌خواین دوره‌های آیلتس رو بگذرونین و به زودی امتحان بدین، خب باید تست تعیین سطحی که مناسبش باشه رو انجام بدین. یادتون نره آیلتس آکادمیک برای اون‌هایی هست که می‌خوان برای ادامه تحصیل برن و باید مدرک زبان به دانشگاه برای گرفتن پذیرش تحویل بدن. آیلتس جنرال هم برای کسایی هست که می‌خوان از طریق کاری به یه کشور دیگه مهاجرت کنن.

placement

تعیین سطح عمومی زبان

اگر میخواین سطح زبان عمومی خودتون رو بسنجین، روی دکمه پایین کلیک کنین، شما رو میبره به سایت کمبریج، یه تست کوتاه داره، انتهاش سطح زبان حدودی شما رو میگه.

تعیین سطح آیلتس آکادمیک

اگر سطح زبان به نسبت خوبی دارین و میخواین آزمون آیلتس برای ادامه تحصیل بدین، روی لینک پایین این متن کلیک کنین.

این فایلی که دانلود می‌کنین شامل یک تست لیسنینگ کامل و ریدینگ کامل آیلتس آکادمیک هست. برای اینکه تعیین سطح‌تون دقیق باشه، برای لیسنینگ فقط یکبار مجاز به گوش کردن فایل‌‌های صوتی هستین. برای تست ریدینگ هم تایم بگیرین، برای جواب دادن به همه سوال‌ها فقط و فقط یک ساعت فرصت دارین.

بعد از تموم شدن تست، از جواب‌هاتون عکس بگیرین و برای ما روی واتساپ بفرستین، تا نمره حدودی شما بر مبنای آزمون آیلتس رو بگیم و حتی بعدش بهتون رایگان مشاوره هم بدیم.

تعیین سطح عمومی زبان آیلتس جنرال

اگر سطح زبان به نسبت خوبی دارین و میخواین آزمون آیلتس برای مهاجرت بدین، روی لینک پایین این متن کلیک کنین.

این فایلی که دانلود میکنین شامل یک تست لیسنینگ کامل و ریدینگ کامل آیلتس جنرال هست. برای اینکه تعیین سطح‌تون دقیق باشه، برای لیسنینگ فقط یکبار مجاز به گوش کردن فایل‌‌های صوتی هستین. برای تست ریدینگ هم تایم بگیرین، برای جواب دادن به همه سوال‌ها فقط و فقط یک ساعت فرصت دارین.

بعد از تموم شدن تست، از جواب‌هاتون عکس بگیرین و برای ما روی واتساپ بفرستین، تا نمره حدودی شما بر مبنای آزمون آیلتس رو بگیم و حتی بعدش بهتون رایگان مشاوره هم بدیم.

results

نتایج تعدادی از دانشجویان ما

نظرات دانشجویان ما