برنامه خودخوان آیلتس

اگر بین کتاب‌ها و منابع مختلف سردرگم هستین و نمی‌دونین کدوم رو باید بخونین تا هم زمان رو از دست ندین، و هم بتونه بهتون کمک کنه چیزهایی که لازم دارین رو یاد بگیرین، می‌تونین از سرویس برنامه خودخوان ما کمک بگیرین.

وقتی ما میخوایم برای آزمون آیلتس شروع کنیم و با دوست و آشناها صحبت میکنیم، هر کسی نظری میده و یه کتاب و منبعی رو معرفی میکنه. اونوقت ما میمونیم و یک عالمه کتاب عالی که نمیدونیم کدوم رو بخونیم!

همه‌اشون رو هم که نه حوصله داریم بخونیم و نه وقتش رو.

مدل‌مون هم جوریه که همیشه هرچی خواستیم یاد بگیریم، خودمون شروع به خوندن و یادگیری کردیم و جوابم داده بهمون، تو هزینه‌هامون هم خیلی به صرفه‌تر بوده.

اگر اینهایی که خوندین، برای شما هم صدق می‌کنه، پس بهترین کمک ما برای شما، سرویس دریافت برنامه مطالعه هست.

فقط لازمه با پشتیبان‌های ما صحبت کنین، سطح زبان، نمره هدف، کی میخواین امتحان بدین و چقدر در روز میتونین برای مطالعه و تمرین وقت بزارین رو بهشون بگین، تا بهتون یک برنامه مطالعه هفتگی بدن که مشخص باشه در هر روز چه مقدار از چه کتابی رو باید بخونین. اینجوری دیگه وقتتون برای گشتن بین کتابها هدر نمیره.

راستی تنها فرق این سرویس با سرویس “منتور شخصی” اینه که تو این سرویس شما فقط برنامه مطالعه دریافت می‌کنین، ولی تو سرویس “منتورینگ”، پشتیبان مدام باهاتون در تماسه و روند پیشرفت شما رو بررسی می‌کنه و تمرین‌های ویژه برای رفع نقاط ضعف شما طراحی می‌کنه.

هزینه این سرویس برای یک برنامه یک ماهه، 300 هزار تومان هست.‌‌

نمونه برنامه خودخوان

برنامه‌ای که در این قسمت براتون گذاشتیم یک نمونه از برنامه‌هایی هست که با توجه به سطح دانشجو و شرایط زمانیش براش نوشتیم. 

self-study sample

در صورتی که سوالی در مورد برنامه خودخوان آیلتس دارید با ما تماس بگیرید تا راحت‌تر بتونید تصمیم بگیرید.

نظرات دانشجویان ما

results

نتایج تعدادی از دانشجویان ما