دوره‌های مکالمه انگلیسی


دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی ما توسط اساتید کاردان و باتجربه بسیار حرفه‌ای انجام می‌گیرد.
این کیفیت باعث فراهم‌آوری محیطی انگلیسی محور برای تمامی زبان آموزان در تمامی سطوح می‌باشد.

علاوه بر تمرکز بر این کتاب‎‌ها در طول ترم، از تمرین‌ها و فعالیت‌های جذاب و به روز دنیا از جمله کار بر روی آهنگ، فیلم و انیمیشن‌های فوق‌العاده بهره برده می‌شود تا جذابیت این دوره‌ها رو دوچندان کند.

classes
 منبع دوره‌های مکالمه انگلیسی چیست؟

کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی بر اساس کتب American English File می‌باشد که به تازگی چاپ سوم و جدیدتری رسیده است. این کتاب‌ها پوشش کاملی بر هر چهار مهارت اصلی زبان دارد و از سطح ابتدایی تا پیشرفته برای زبان آموزان ارائه می‌دهد. این کتاب بر اساس هر چهار مهارت اصلی زبان پایه‌ریزی شده و تاکید بیشتر بر مهارت مکالمه دارد. همچنین، اگر در آینده برنامه‌ای برای شرکت در آزمون آیلتس دارید، این کتاب دانش زبانی مورد نیاز برای موفقیت شما در این آزمون رو ارائه میکند.

 

آیا روشی هست که بتوان مکالمه زبان انگلیسی را در یک مدت زمان کوتاه یاد گرفت؟

 اگر بخواهیم صادق باشیم، پاسخ این است که یادگیری کامل مکالمه زبان انگلیسی هرگز در یک یا دو ماه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به تمرین، تلاش، تکرار و صبر دارد.
شما به محیطی نیاز دارید که تمرکز اصلی آن روی تقویت مهارت گفتاری شما باشد و در مدت کوتاهی بتواند اعتمادبه‌نفس لازم جهت صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی را به شما بدهد.


سطح A1 برای تعاملات بسیار ساده کافی است، برای مثال به عنوان یک توریست در یک کشور انگلیسی زبان. سطح A1 برای اهداف علمی یا حرفه‌ای دیگر کافی نیست.

سطح A2 برای گردشگری در یک کشور انگلیسی زبان و معاشرت با انگلیسی زبانان کافی است. اگرچه برای ایجاد روابط دوستانه عمیق‌تر، سطح A2 کافی نیست. سطح A2 انگلیسی همچنین امکان ایجاد شبکه با همکاران انگلیسی زبان را فراهم می‌کند، اما در این سطح کار به زبان انگلیسی فقط به موضوعات بسیار آشنا محدود می‌شود. 

Level A

A1

سطح مقدماتی

 

این سطح شامل 3 ترم 20 جلسه‌ای می‌باشد که معادل 60 ساعت آموزش طبق استاندارد CEFR اروپا می‌باشد.

 

کتاب اصلی این سطح American English File Starter است و در کنار آن بخشی از کتاب Oxford Word Skills و همچنین Tactics for Listening استفاده می‌شود.

A2

سطح مقدماتی

 

این سطح شامل 4 ترم 20 جلسه‌ای می‌باشد که معادل 80 ساعت آموزش طبق استاندارد CEFR اروپا می‌باشد.

 

کتاب اصلی این سطح American English File 1 است و در کنار آن بخشی از کتاب Oxford Word Skills و همچنین Tactics for Listening استفاده می‌شود.

سطح B1 تعاملات با انگلیسی زبانان در مورد موضوعات آشنا کافی است. در محل کار، افراد در سطح B1 قادر به خواندن گزارش های ساده در مورد موضوعات آشنا و نوشتن ایمیل‌های ساده در مورد موضوعات در زمینه کاری خود هستند. با این حال، سطح B1 برای عملکرد کامل در محل کار به زبان انگلیسی کافی نیست. 

سطح B2 این امکان را به شما می‌دهد که در محل کار به زبان انگلیسی کار کنید و در واقع بسیاری از انگلیسی زبانان غیربومی در محیط‌های کاری بین المللی این سطح از زبان انگلیسی را دارند. با این حال، فردی که در سطح B2 به زبان انگلیسی کار می‌کند، به ویژه در خارج از رشته خود، فاقد تفاوت‌های ظریف است. او همچنین ممکن است برخی از ظرافت‎‌ها و معانی ضمنی در گفتگو را از دست بدهد. 

Level B

B1

سطح متوسط

 

این سطح شامل 5 ترم 20 جلسه‌ای می‌باشد که معادل 100 ساعت آموزش طبق استاندارد CEFR اروپا می‌باشد.

 

کتاب اصلی این سطح American English File 2 است و در کنار آن بخشی از کتاب Oxford Word Skills و همچنین Tactics for Listening استفاده می‌شود.

B2

سطح متوسط

 

این سطح شامل 5 ترم 20 جلسه‌ای می‌باشد که معادل 100 ساعت آموزش طبق استاندارد CEFR اروپا می‌باشد.

 

کتاب اصلی این سطح American English File 3 است و در کنار آن بخشی از کتاب Oxford Word Skills و همچنین Tactics for Listening استفاده می‌شود.

سطح C1 اجازه کار در طیف وسیعی از موضوعات در محل کار یا در یک محیط دانشگاهی را می‌‌دهد. سطح C1 امکان استقلال کامل در یک کشور بومی انگلیسی زبان را فراهم می‌کند.

سطح C2 این اساسا یک سطح بومی است. امکان خواندن و نوشتن از هر نوع در مورد هر موضوعی ، بیان ظریف احساسات و نظرات، و مشارکت فعال در هر محیط آکادمیک یا حرفه‌ای را فراهم می‌کند.

Level C

C1

سطح پیشرفته

 

این سطح شامل 5 ترم 25 جلسه‌ای می‌باشد که معادل 125 ساعت آموزش طبق استاندارد CEFR اروپا می‌باشد.

 

کتاب اصلی این سطح American English File 4 است و در کنار آن بخشی از کتاب Oxford Word Skills و همچنین Tactics for Listening استفاده می‌شود.

C2

سطح پیشرفته

 

این سطح شامل 5 ترم 25 جلسه‌ای می‌باشد که معادل 125 ساعت آموزش طبق استاندارد CEFR اروپا می‌باشد.

 

کتاب اصلی این سطح American English File 5 است و در کنار آن بخشی از کتاب Oxford Word Skills و همچنین Tactics for Listening استفاده می‌شود.

results

نتایج تعدادی از دانشجویان ما