منتور شخصی آیلتس

برنامه خودخوان

پشتیبانی

منتور شخصی آیلتس (برنامه خودخوان + پشتیبانی) به معنی ارتباط مستقیم زبان‌آموز با یک متخصص به عنوان راهنمای مسیر IELTS است. متخصص با به اشتراک گذاشتن دانش، تجربه و مهارت خود با زبان‌آموز در جهت پیشرفت وی قدم برمی‌دارد. با توجه به سطح و شرایط هر فرد، برنامه‌ای منظم و مدون، برای هر فرد به صورت مجزا تهیه می‌شود. بدین ترتیب زبان‌آموز می‌تواند طبق برنامه و با پشتیبانی هفتگی منتور، قدم به قدم پیش رود. وی در اجرای برنامه‌ها تا روز شرکت در آزمون او را راهنمایی می‌کند تا بر ترس خود غلبه کرده و در رویارویی با موانع موفق باشید.

بسیاری از داوطلبین آزمون آیلتس، دوره‌های تکنیک‌های آیلتس را گذرانده‌اند و با استراتژی‌ها، آشنایی کامل دارند. اما وجود استادی که بتواند آن‌ها را در مسیر این آزمون راهنمایی کند، همیشه مورد نیاز بوده است. تصور کنید برای رفتن به باشگاه ورزشی برنامه ریزی کرده اید، مسلماً به یک مربی نیاز دارید تا در این مسیر همراه شما باشد. 

ielts mentoring
وظیفه منتور شخصی آیلتس

وظیفه منتور شخصی، بررسی و ارزیابی وضعیت پیشرفت دانشجو و ارائه برنامه مطالعه شخصی سازی شده و زمان‌بندی اجرای برنامه‌ها است. مربی شخصی همچنین با راهنمایی و ثبت گزارش، ایشان را تا رسیدن به هدف مورد نظر کمک و راهنمایی می‌کند. تدریس و ریشه‌یابی مشکلات دانشجو از جمله وظایف منتور شخصی نمی‌باشد.

ویژگی‌های منتور شخصی آیلتس
  • راهنمایی دانشجو در راستای غلبه بر ترس وی
  • زمان بندی انجام تکالیف بر اساس توانایی زبان آموز
  • ارائه شیوه تمرین و حل مشکل تا شرکت در آزمون
محتوای برنامه

محتوای این سرویس بر حسب توانایی های هر فرد متفاوت می باشد. طی این برنامه برای هر فرد به صورت مجزا برنامه‌ای متفاوت ارائه خواهد شد. همچنین، تمرین‌ها و تکالیفی برای بهبود سطح عمومی زبان انگلیسی نیز ارائه خواهد شد. به این ترتیب به فعال نگه داشتن ذهن داوطلب یاری رسانده خواهد شد. به عنوان مثال اگر فردی در مهارت اسپیکینگ احساس ضعف بیشتری کرد، تمرکز برنامه‌ی منتور شخصی بر روی بهبود وضعیت اسپیکینگ خواهد بود هرچند که سه مهارت دیگر نیز تمرین خواهند شد.

تماس‌های تلفنی با منتور شخصی آیلتس

در طول دوره با داوطلب تماس گرفته خواهد شد و ایرادات و مشکلات آنالیز و بررسی خواهند شد. ممکن است که این تماس‌ها به طور تصادفی و بدون برنامه ریزی قبلی باشند.

 

منتور شما ممکن است در حین بررسی دلایل اشکلات شما، به این نتیجه برسد که دلیل اشکال شما در مهارتی خاص، عدم آگاهی از تکنیک مربوط به آن قسمت باشد. در این صورت، ممکن است جلسه یا جلساتی برای تدریس برخی نکات و ضعف‌ها توصیه شود. هزینه این جلسات خارج از شهریه ماهیانه دوره حساب می‌گردد. البته، قبول این توصیه و پیشنهاد، اختیاری است. 

مدت زمان هر دوره

مدت زمان درخواست منتور شخصی به صورت ماهیانه است. استاد به صورت هفتگی از طریق اسکایپ با دانشجو تماس خواهد گرفت. طی این تماس‌ها، تمرین‌های هفتگی داوطلب  بررسی و آنالیز خواهند شد. تمارین شامل هر 4 مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ هستند.

هزینه هر دوره

هزینه منتور شخصی آیلتس برای هر هفته 250 هزار تومان است (که شامل برنامه مطالعه و پیگیری روند پیشرفت شماست) و ثبت نام فقط به صورت ماهیانه (برای چهار هفته به صورت یکجا) امکان‌پذیر است. این هزینه شامل تصحیح یک تست اسپیکینگ و یک تست رایتینگ در طول دوره یک ماهه نیز می باشد.

نمونه برنامه منتور شخصی برای آیلتس

نمونه برنامه منتورینگ
نمونه برنامه منتورینگ
results

نتایج تعدادی از دانشجویان ما

نظرات دانشجویان ما